Tenis ziemny jest sportem uprawianym na wszystkich kontynentach przez ludzi w różnym wieku. W tenisa może grać każdy, kto jest w stanie utrzymać rakietę tenisową w ręku. Tenis jest dyscypliną, która daje mnóstwo korzyści w sferze fizycznej jak i psychicznej. Dzieci mogą uprawiać ten sport już od najmłodszych lat. Wpłynie to korzystnie na ich rozwój psychomotoryczny. Sport ten sprzyja przede wszystkim wszechstronnemu rozwojowi oraz uwzględnia potrzeby i prawa rozwoju biologicznego dziecka. Tenis wspomaga również rozwój intelektualny i sprawnościowy, usamodzielnia i daje poczucie niezależności . Grając w tenisa dłużej utrzymamy dobrą sprawność fizyczną oraz dostarczym sobie przyjemności płynących z rywalizacji i spotkań towarzyskich.
Z naszej strony chcemy Państwu ułatwić stawianie pierwszych kroków na korcie. Z nami nauczysz się prawidłowo trzymać rakietę oraz dokładnie przebijać piłkę  forhend'em i bekhend'em przez siatkę. Zapoznamy cię również z tajnikami tej gry oraz wytłumaczymy wszystkie zagadnienia związane z tenisem ziemnym. Nauczysz się grać i sam zobaczysz jak dobrze wpłynie to na Twoją sferę fizyczną i psychiczną.
Możemy zastąpić też Twojego sparingpartnera, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności nie tylko techniczne, ale i taktyczne, czego efektem będzie większa ilość wygranych gemów w kolejnych spotkaniach towarzyskich.
Dla najmłodszych oprócz zajęć indywidualnych tworzymy grupy, w których podobny poziom sprawnościowy i wiekowy motywuje do pełnego zaangażowania w wykonywane na zajęciach ćwiczenia, co w konsekwencji prowadzi do szybszych postępów w nauce i przyjemniejszego spędzania czasu na kortach.
Do zobaczenia na kortach!!!.
CENNIK
Zajęcia indywidualne (nauka lub doskonalenia) • 1h - 40 zł + cena kortu*
Zajęcia dla dzieci i młodzieży grupy cztero-osobowe (osiem godzin) • 180 zł

PAMIĘTAJ
Do zajęć grupowych osoby dobierane są w zależności od wieku, poziomu sprawności motorycznej jak i stopnia umiejętności.
Za zajęcia grupowe płacimy z góry.
Jeśli poinformujesz nas 24 godziny wcześniej o swojej nieobecności na zajęciach grupowych będziesz mógł odrobić nieobecność w kolejnym wolnym terminie.
Zajęcia indywidualne muszą być odwołane minimum 48 h wcześniej, jest to spowodowane koniecznością rezygnacji z rezerwacji kortu, w innym przypadku uczestnik ponosi pełne koszty zajęć.

*Cena kortu (w zależności od ośrodka):
- sezon letni, korty otwarte - ok 20 - 25 zł
- sezon zimowy, korty w hali - ok. 40 - 58 zł
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Projekt graficzny GRAPHIA